linked in

שלח פרופיל עכשיו >

ההרשמה נקלטה

בהצלחה!

מכתב תודה

30/07/2017 14:13:53
מכתב תודה

מועמד עבר שלנו שחזר אלינו וחתם דרכנו בסטרטאפ, כתב לנו מכתב תודה ארוך, מושקע ומרגש במיוחד
 
 
שלום,
 
בחברת see.V נתקלתי בפעם הראשונה אחרי שעזבתי את הסטרטאפ הראשון שעבדתי בו, לאחר 4.5 שנים מוצלחות של החברה בכלל ושלי בפרט. ההחלטה לעזוב הייתה רגע קשה עבורי, ולוותה בלא מעט חששות. באותה תקופה, הייתי חשדן כלפי חברות השמה, והחלטתי שלא אעבוד אתן, כי בעבר עברתי ניסיון מאוד מר עם חברת השמה אחרת וגם בגלל סיפורים של חברים על איומים וזלזול מצד חברות אחרות. אז החלטתי להגיש בעצמי קורות חיים.

בר מ-see.V פנתה אלי בלינקדאין כשבועיים אחרי שפירסמתי את ההודעה שאני מחפש עבודה. למרות ההסתייגות הראשונית שלי, החלטתי לתת להם הזדמנות, ופשוט לתת עדיפות למשרות שהגיעו דרך הלינקדאין. זמן קצר אחר כך, מצאתי את עצמי מתלבט בין שתי משרות, אחת הגיעה דרך הלינקדאין והשניה דרך see.V. בזמן שהתלבטתי בין שתי החברות, אנסטסיה ובר מ-see.V, התנהגו בצורה מקצועית ורק ניסו לקדם ולגשר. כמובן, הן מאוד רצו שאחתום בחברה שהגיעה דרכן, אבל לא היה, ואפילו לרגע אחד, ניסיון לשכנע באופן אגריסיבי, אלא רק רצון אמיתי להבין מה הפערים בין הרצונות שלי לבין הצעת העבודה של החברה, ואיך בכל זאת אפשר לגשר. בסוף, לצערן, חתמתי בחברה שלא הגיעה דרכן, ועדיין התגובה שלהן הייתה מאוד מכבדת. הן איחלו לי המון בהצלחה, והתנהלו בצורה בוגרת ועניינית.

ב-see.V מצאתי את הבגרות שאין בחברות אחרות, הבגרות להבין שגם אם לא חתמתי דרכם, אם אני מרוצה מהתהליך ומאופן הטיפול בי, החברה תרוויח דרך המלצות לחברים, וגם, כמו שבאמת קרה במקרה שלי, המועמד יזכור אותם לטובה, וירצה לעבוד אתם בפעם הבאה שהוא יחפש עבודה. וזה מה שקרה.

כעבור חצי שנה של אכזבה מהתפקיד הנוכחי, החלטתי לחזור למעגל מחפשי העבודה, והפעם מיד פניתי לבר ול-see.V שיעזרו. כל מי שהחליט לעזוב עבודה אחרי זמן קצר יודע כמה קשה זה, אתה מתוסכל שבחרת לא נכון, וקשה לך לדמיין שאחרי זמן קצר, תעבור שוב את מסע חיפוש העבודה הזה שכולל בתוכו נסיעות, ראיונות, תרגילי בית ארוכים, ובמקביל אתה עדיין צריך להחזיק מעמד בעבודה הנוכחית (הרי אין מצב שתקבל המלצה אם תודיע שאתה מחליט לעזוב אחרי פחות מחצי שנה).

העבודה מול see.V  הייתה מעולה ויעילה. הסברתי לבר בדיוק מה אני מחפש, ותוך יומיים-שלושה חברות ביקשו את פרטי התקשורת שלי, ורובן עניינו אותי מספיק בשביל להגיע לראיון. במהרה, נכנסתי לסבבים של ראיונות טכניים בחברות אחרות, ושבועיים בדיוק מרגע הפנייה, קיבלתי הצעה מסטרטאפ שרציתי לעבוד בו. תחילה היה פער לגבי דרישות השכר, אבל בגישור של see.V, הגענו לפשרה. מסע חיפוש העבודה שלי מסתיים בעוד יום עם החתימה על החוזה.

החברה גילתה אחריות, רצינות ובגרות מאוד גדולה בתהליך, והתייחסה בכבוד רב, הן אליי והן לחברה המגייסת. מכל חברות ההשמה הגדולות שעימן באתי במגע בעבר, זאת החברה שהרגשתי אתה הכי בנוח. ידעתי שהם יעשו בשבילי את העבודה וגם שיהיה לי שקט. תודה אישית לבר, דותן, אנסטסטיה ודניאל ולכל אנשי see.V, מחר אני חותם במקום שעונה על כל הצרכים המקצועיים שלי.  

מאחל לכם המון בהצלחה וכמובן אמליץ לחברים! 

רועי

 
חזרה לבלוג >      חיפוש משרות >